تحویل سفارش


روش های ارسال

كليه سفارش‌های شهر تهران از طريق پيك و يا آژانس ارسال خواهند شد. سفارش‌های خارج از شهر تهران، بسته به حجم و ابعاد و حساسيت محصولات از طريق پست پيشتاز، تيپاكس، چاپار، باربری و ترمينال و يا راه‌های ديگر مورد درخواست مشتری، ارسال خواهند شد.

ارسال های برگشت خورده

اگر کالای شما برایتان ارسال شده باشد و شما در مکان مشخص شده (آدرس موجود در سفارش) حاضر نباشید، مسئول ارسال برای شما پیامکی ارسال می‌کند تا شما بتوانید کالای خود را دوباره برای تحویل پیگیری کنید. اگر به هر دلیلی کالا به ما مرجوع شد (مثلا اشتباه بودن آدرس سفارش)، سریعاً شما را از طریق ایمیل یا تماس تلفنی باخبر خواهیم کرد. در این زمان شما می‌توانید ارسال مجدد کالا را از ما بخواهید. لطفا توجه داشته باشید که ما حق اخذ هزینه‌های ارسال دوباره- ناشی از خطای مشتری (سفارش دهنده)- را برای خود محفوظ می‌داریم.

ارسال های با تاخیر

ما تمام تلاشمان بر این است تمامی سفارشات در کمترین زمان ارسال شود. اما در شرایط نادر و افزایش ناگهانی سفارشات و یا تاخیر شرکت ارسال سفارشات (پست، تیپاکس و ...) ممکن است سفارشات با تاخیر مواجه شوند.


* سفارشات بالای ۵۰۰ هزار تومان رایگان ارسال میگردند.

* باربری تنها مسئول تحویل سفارش است.

*سفارشات باربری بین 3 تا 5 روز کاری تحویل خواهد شد.(این زمان حداقل زمان تحویل است ممکن است به هر دلیلی این زمان افزایش یابد.)

* توجه *: لطفا روش اریال را در توضیحات سفارش درج کنید یا پس از سفارش با واحد فروش تماس بگرید.

(در صورتی که روش ارسال را درج نکردید یا تماس نگرفتید کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.)


در صورت داشتن هرگونه ابهام و سوال با ما تماس بگیرید.